ANDREI KERESTELY - PRESEDINTELE JURIULUI |
JURIU
ANDREI KERESTELY – COMPOZITOR/ PRESEDINTELE JURIULUI
JOLT KERESTELY – COMPOZITOR
IONEL TUDOR – COMPOZITOR/ DIRIJOR
ANDREEA ANDREI – POETA/ TEXTIER
CIRO DE LUCA (ITALIA) – MUZICIAN/ ACTOR
GETA NICOLAE – PRESEDINTE ASOC. CULTURALA MUSIC FACTORY
CONSTANTIN SPURCACIU – DIR. CENTRUL CULTURAL „AUREL STROE”
MARCELLO BATTAGLIA (ITALIA) – MUZICIAN
ADRIAN ROMCESCU – MUZICIAN/ COMPOZITOR
ALESSANDRA – MINI VEDETA
CATALINA – MINI VEDETA (VOR JURIZA TROFEUL FAIR PLAY KIDS)
12 AUGUST 2016
SECTIUNEA INTERPRETARE PIESE ROMANESTI
CATEGORIA PITIC
GRUPA 4 - 6 ANI - ORELE 10.00 - 10.30
GRUPA 7 - 8 ANI - ORELE 10.30 - 11.00
CATEGORIA JUNIOR
GRUPA 9 - 10 ANI - ORELE 11.00 - 12.00
GRUPA 11 - 12 ANI - ORELE 12.00 - 13.00
CATEGORIA ADOLESCENT
GRUPA 13 - 15 ANI - ORELE 13.00 - 14.00
SECTIUNEA CANTAM IN FAMILIE - ORELE 14.00 - 14.15
PAUZA MASA - ORELE 14.15 - 15.15
SECTIUNEA INTERPRETARE PIESE INTERNATIONALE
CATEGORIA PITIC
GRUPA 4 - 6 ANI - ORELE 15.15 - 15.40
GRUPA 7 - 8 ANI - ORELE 15.40 - 16.10
CATEGORIA JUNIOR
GRUPA 9 - 10 ANI - ORELE 16.10 - 17.10
GRUPA 11 - 12 ANI - ORELE 17.10 - 18.10
CATEGORIA ADOLESCENT
GRUPA 13 - 15 ANI - ORELE 18.10 - 19.10
SECTIUNEA TRIBUT - ORELE 19.10 - 20.20
GALA PREMIILOR SPECIALE/ RECITALURI - ORELE 20.30
13 AUGUST 2016
SEDINTA "DOPO FESTIVAL" - JURIU/ PARINTI - ORELE 11.00
GALA LAUREATILOR - ORELE 11.30
SECTIUNEA INTERPRETARE PIESE ROMANESTI
CATEGORIA PITIC
GRUPA 4 - 6 ANI - ORELE 10.00 - 10.30
GRUPA 7 - 8 ANI - ORELE 10.30 - 11.00
CATEGORIA JUNIOR
GRUPA 9 - 10 ANI - ORELE 11.00 - 12.00
GRUPA 11 - 12 ANI - ORELE 12.00 - 13.00
CATEGORIA ADOLESCENT
GRUPA 13 - 15 ANI - ORELE 13.00 - 14.00
SECTIUNEA CANTAM IN FAMILIE - ORELE 14.00 - 14.15
PAUZA MASA - ORELE 14.15 - 15.15
SECTIUNEA INTERPRETARE PIESE INTERNATIONALE
CATEGORIA PITIC
GRUPA 4 - 6 ANI - ORELE 15.15 - 15.40
GRUPA 7 - 8 ANI - ORELE 15.40 - 16.10
CATEGORIA JUNIOR
GRUPA 9 - 10 ANI - ORELE 16.10 - 17.10
GRUPA 11 - 12 ANI - ORELE 17.10 - 18.10
CATEGORIA ADOLESCENT
GRUPA 13 - 15 ANI - ORELE 18.10 - 19.10
SECTIUNEA TRIBUT - ORELE 19.10 - 20.20
GALA PREMIILOR SPECIALE/ RECITALURI - ORELE 20.30
13 AUGUST 2016
SEDINTA "DOPO FESTIVAL" - JURIU/ PARINTI - ORELE 11.00
GALA LAUREATILOR - ORELE 11.30
SECTIUNEA INTERPRETARE
POP ROMANESC
CATEGORIA PITIC
GRUPA 4 – 6 ANI
1.
SOFIA SOFIANI – PITESTI
*
2.
ANNE MARIE DINU – BUCURESTI
* ROCK IN ROZ
3.
MARIA MANOLACHE – PITESTI
* O PORTOCALA
4.
BRANDUSA THEA DINA – BUCURESTI
* TOTI COPIII LUMII
5.
IOANA ANASTASIA RADA – PITESTI
*
6.
MARIA DRAGAN – PITESTI
*
GRUPA 7 – 8 ANI
1.
IOANA COSERU - BARLAD
* INIMI DESENATE
2.
DIANA MIHU - IASI
* IN LUMEA POVESTILOR
3.
PAULA MOLDOVEANU - CAMPINA
* SAMBA FLORILOR
4.
DIANA STANCIULEASA - PITESTI
*
5.
CARLA LARISA SABAU - ZALAU
* INIMI DESENATE
CATEGORIA JUNIOR
GRUPA 9 – 10 ANI
1.
MARIA ALESIA VASILACHE - BARLAD
* DE-AI FI TU SALCIE LA MAL
2.
ADELAIDE WEISS - PITESTI
*
3.
ALEXANDRA ICHIM MISAILA - IASI
* MA-NTORC LA TINE MARE ALBASTRA
4.
PAUL LUCA MITITELU – COMARNIC (PH)
* EPILOG
5.
ILARIA MARIA SCOROPAN – BAIA MARE
* RUGA MEA DIVINA
6.
ELENA GHERGHE – BUZAU
* DA DOAMNE CANTEC
7.
ANDRA MARIA GHITA – PITESTI
*
8.
RALUCA IOANA PETRE – TARGOVISTE
* DESPRE INGERI
9.
ANDRADA IOANA BALAS – PITESTI
* INGERII NU PLANG
10. IULIAN
HILERIN – GALATI
* CANTEC PENTRU BUNICA
11. ALEXANDRA
SIMON – PITESTI
* CUI II PASA DE MINE
12. ANTONIA
RIZEA – BASCOV (AG)
*
GRUPA 11 – 12 ANI
1.
ALEXANDRA MARIA BALINT - BRASOV
* MOCIRITA
2.
ANDA IOANA ARSINTIOAIA - BUCURESTI
* CONSTANTINE, CONSTANTINE
3.
EDUARD MARIO CLADOVEANU - PITESTI
* MA UCIDE EA
4.
DARIA ALEXANDRA DINA - BUCURESTI
* MI-E DOR DE TINE
5.
IULIANA COVACI - COMANESTI
* MOCIRITA CU TRIFOI
6.
SOFIA SANZIANA IVAN - BUCURESTI
* MI-AM PUS BUSUIOC IN PAR
7.
GABRIEL IUSTIN BARBU – BASCOV (AG)
*
8.
CRISTINA FRATILA - SLOBOZIA
* NUNTA
9.
ALEXANDRA STOICA - BUCURESTI
* SUFLET GOL
10. DARIA
CASCAVAL - CAMPULUNG
* CREIOANE COLORATE
CATEGORIA ADOLESCENT
GRUPA 13 – 15 ANI
1.
ALBERTA LORELAI MOSNEGUTU - TARGOVISTE
* RUG
2.
ANDREEA PETCU - PITESTI
*
3.
ADELINA ANDREEA COJOC - BUCURESTI
* DRAGOSTEA RAMANE
4.
SKYPE - BUCURESTI
* O MIE
5.
BIANCA VALENTINA ILIE - PITESTI
*
6.
CATALINA NEACSU - BRASOV
* SA MORI DE DRAGOSTE RANITA
7.
ANDRA OPROIU - CAMPULUNG
*
8.
ANTONIA MARIA GABOR - CLUJ
* DE-AI FI TU SALCIE LA MAL
9.
MARIA MIRITA - CAMPULUNG
* PRIN OCHII TAI POT VISA
10. DIANA
MARGARIT - PLOIESTI
* STAI LANGA MINE MAMA
11. FLORIN
CIRCIU – CORNU (PH)
* POVESTEA NOASTRA
SECTIUNEA CANTAM IN
FAMILIE
1.
EDUARD & LARISA ALEXE – ALUNIS (PH)
* ABRAZAME
2.
DIANA & ALEXANDRA & BUNI - IASI
* DOR DE VACANTA
3.
IULIANA & MARIANA COVACI - COMANESTI
* CE MULT TE-AM IUBIT
SECTIUNEA INTERPRETARE
POP INTERNATIONAL
CATEGORIA PITIC
GRUPA 4 – 6 ANI
1.
SOFIA SOFIANI – PITESTI
*
2.
ANNE MARIE DINU – BUCURESTI
* SHU BI DU A
3.
MARIA MANOLACHE – PITESTI
* OH, LADY MARY
4.
BRANDUSA THEA DINA – BUCURESTI
* RISE LIKE A PHOENIX
5.
IOANA ANASTASIA RADA – PITESTI
*
6.
MARIA DRAGAN – PITESTI
*
GRUPA 7 – 8 ANI
1.
IOANA COSERU - BARLAD
* TRY
2.
DIANA MIHU - IASI
* OH, SUZANA
3.
PAULA MOLDOVEANU - CAMPINA
* LET IT BE
4.
DIANA STANCIULEASA - PITESTI
*
5.
CARLA LARISA SABAU - ZALAU
* DERNIERE DANSE
CATEGORIA JUNIOR
GRUPA 9 – 10 ANI
1.
MARIA ALESIA VASILACHE - BARLAD
* DERNIERE DANSE
2.
ADELAIDE WEISS - PITESTI
*
3.
ALEXANDRA ICHIM MISAILA - IASI
* I SURRENDER
4.
PAUL LUCA MITITELU – COMARNIC (PH)
* KNOCKING ON HEAVEN’S DOOR
5.
ILARIA MARIA SCOROPAN – BAIA MARE
* PRAYER
6.
ELENA GHERGHE – BUZAU
* AT LAST
7.
ANDRA MARIA GHITA – PITESTI
*
8.
RALUCA IOANA PETRE – TARGOVISTE
* SIMPLY THE BEST
9.
ANDRADA IOANA BALAS – PITESTI
* I DON’T WANNA LOSE YOU
10. IULIAN
HILERIN – GALATI
* YOU RAISE ME UP
11. ALEXANDRA
SIMON – PITESTI
* ALL I ASK OF YOU
12. ANTONIA
RIZEA – BASCOV (AG)
*
GRUPA 11 – 12 ANI
1.
ALEXANDRA MARIA BALINT - BRASOV
* BE THE ONE
2.
ANDA IOANA ARSINTIOAIA - BUCURESTI
* ONE AND ONLY
3.
EDUARD MARIO CLADOVEANU - PITESTI
* SUGAR
4.
DARIA ALEXANDRA DINA - BUCURESTI
* RISE LIKE A PHOENIX
5.
IULIANA COVACI - COMANESTI
* A MILLION STARS
6.
SOFIA SANZIANA IVAN - BUCURESTI
* COUTING STARS
7.
GABRIEL IUSTIN BARBU – BASCOV (AG)
*
8.
CRISTINA FRATILA - SLOBOZIA
* RISE LIKE A PHOENIX
9.
ALEXANDRA STOICA - BUCURESTI
* WHAT’S UP
10. DARIA
CASCAVAL - CAMPULUNG
* CRY CRY
CATEGORIA ADOLESCENT
GRUPA 13 – 15 ANI
1.
ALBERTA LORELAI MOSNEGUTU - TARGOVISTE
* I HAVE NOTHING
2.
ANDREEA PETCU - PITESTI
*
3.
ADELINA ANDREEA COJOC - BUCURESTI
* MAMMA DO
4.
SKYPE - BUCURESTI
* YOU’RE THE ONE THAT I WANT
5.
BIANCA VALENTINA ILIE - PITESTI
*
6.
CATALINA NEACSU - BRASOV
* ONE NIGHT ONLY
7.
ANDRA OPROIU - CAMPULUNG
*
8.
ANTONIA MARIA GABOR - CLUJ
* A MILLION VOICES
9.
MARIA MIRITA - CAMPULUNG
* WHEN WE WERE YOUNG
10. DIANA
MARGARIT - PLOIESTI
* EUPHORIA
11. FLORIN
CIRCIU – CORNU (PH)
* PHOTOGRAPH
SECTIUNEA TRIBUT
1.
PAUL LUCA MITITELU – COMARNIC (PH)
* MY WAY (FRANK SINATRA)
2.
ANISIA MIHAELA STANCA - PITESTI
* DA DOAMNE CANTEC (LAURA STOICA)
3.
SOFIA SANZIANA IVAN - BUCURESTI
* SOMETHING’S GOTTA HOLD ON ME (ETTA JAMES)
4.
IULIANA COVACI - COMANESTI
* THE SHOW MUST GO ON (FREDDIE MERCURY)
5.
MARIA CHICOS - BUSTENI
*
6.
EDUARD ALEXANDRU ALEXE – ALUNIS (PH)
* IO VIVRO (LUCIO BATTISTI)
7.
MARIA ALESIA VASILACHE - BARLAD
* FATA DRAGA (MADALINA MANOLE)
8.
ELENA GHERGHE - BUZAU
* GARDE MOI (DALIDA)
9.
ILARIA MARIA SCOROPAN – BAIA MARE
* STAI LANGA MINE MAMA (MADALINA MANOLE)
10. RALUCA
IOANA PETRE - TARGOVISTE
* DA DOAMNE CANTEC (LAURA STOICA)
11. DIANA
MARGARIT – PLOIESTI
* DA, TE IUBESC (MADALINA MANOLE & SERBAN GEORGESCU)
12. BIANCA
IOANA DRAGOMIR – BREAZA (PH)
* VREAU SA AM STEAUA MEA (LAURA STOICA)
13. ANTONIA
MARIA GABOR – CLUJ
* TU N-AI AVUT CURAJ (MADALINA MANOLE)
14. CARLA
LARISA SABAU – ZALAU
* DE-AI FI TU SALCIE LA MAL (PUIU MAXIMILIAN)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu