PRESEDINTELE JURIULUI |
JURIU,
PROGRAM,
ORDINEA INTRARII IN CONCURS
JURIU
CEZAR
OUATU - MUZICIAN/
PRESEDINTELE JURIULUI
RALUKA LEOACA - MUZICIAN/ VOICE TRAINER X FACTOR
BOGDAN TOMMO - PRODUCATOR MUZICAL/ MANAGER TOMMO MUSIC PRODUCTION
DOINA SPATARU - MUZICIAN
OVIDIU CUNCEA - ACTOR
DARIA MARIA ROTARU - MINI VEDETA/ VA JURIZA TROFEUL FAIR PLAY KIDS.
RALUKA LEOACA - MUZICIAN/ VOICE TRAINER X FACTOR
BOGDAN TOMMO - PRODUCATOR MUZICAL/ MANAGER TOMMO MUSIC PRODUCTION
DOINA SPATARU - MUZICIAN
OVIDIU CUNCEA - ACTOR
DARIA MARIA ROTARU - MINI VEDETA/ VA JURIZA TROFEUL FAIR PLAY KIDS.
PROGRAMUL EVENIMENTULUI
GRUPA - 4 - 6 ANI - ORELE 9.30 - 10.25
GRUPA 7 - 8 ANI - ORELE 10.25 - 12.35
GRUPA 9 - 10 ANI - ORELE 12.35 - 15.10
PAUZA DE MASA - ORELE 15.10 - 16.10
GALA LAUREATILOR CATEGORIEI PITIC - ORELE 16.10 - 16.30
GRUPA 11 - 12 ANI - ORELE 16.30 - 18.30
GRUPA 13 - 15 ANI - ORELE 18.30 - 19.30
GRUPA IN MEMORIAM PIESE ROMANESTI - ORELE 19.30 - 20.30
GRUPA IN MEMORIAM PIESE INTERNATIONALE - ORELE 20.30 - 21.30
GALA LAUREATILOR CATEGORIA JUNIOR + IN MEMORIAM - ORELE 21.30
GRUPA - 4 - 6 ANI - ORELE 9.30 - 10.25
GRUPA 7 - 8 ANI - ORELE 10.25 - 12.35
GRUPA 9 - 10 ANI - ORELE 12.35 - 15.10
PAUZA DE MASA - ORELE 15.10 - 16.10
GALA LAUREATILOR CATEGORIEI PITIC - ORELE 16.10 - 16.30
GRUPA 11 - 12 ANI - ORELE 16.30 - 18.30
GRUPA 13 - 15 ANI - ORELE 18.30 - 19.30
GRUPA IN MEMORIAM PIESE ROMANESTI - ORELE 19.30 - 20.30
GRUPA IN MEMORIAM PIESE INTERNATIONALE - ORELE 20.30 - 21.30
GALA LAUREATILOR CATEGORIA JUNIOR + IN MEMORIAM - ORELE 21.30
GRUPA 4 – 6 ANI
1.
SOFIA LUPU – ISACCEA (TL)
2.
GIULIA DANCA – ROMAN
3.
MARINA ADNANA MOCANU – GALATI
4.
ELENA COMAN – ROMAN
5.
ANA VLAD – BUZAU
6.
MARIA IVANCEA – ROMAN
7.
BRANDUSA THEA DINA – BUCURESTI
8.
NICOLETA CONDURAT – ROMAN
9.
LARA IOANA NICOLESCU – ONESTI
10. AURA
PREDA – BUCURESTI
11. IOANA POPOVICI –
ROMAN
GRUPA 7 – 8 ANI
1.
ERIKA VLADU – DR. TURNU SEVERIN
2.
ANDRADA MARIA HIDEG - PITESTI
3.
ELENA GHERGHE - BUZAU
4.
ALEXANDRA CIRCEI - GALATI
5.
MARIO ANDREI ROSCA – DR. TURNU SEVERIN
6.
SOFIA NICULESCU - BUZAU
7.
ILEANA PAULA BOTH - PLOIESTI
8.
ADINA LAVINIA BOSTAN - GALATI
9.
BIANCA ENCIU - BUZAU
10. IUSTINA
MARIA OPREA - PITESTI
11. SELENA
BOBEICA - TARGOVISTE
12. MARIA
ANASTASIA SOLOMIE – ARAD
13. SABINA
ANDREEA AVRAM – GALATI
14. MARIA
BOGDANA ONU – ROMAN
15. MARIA
LUPU – ISACCEA (TL)
16. DARIANA
GAVOJDEA – BUCURESTI
17. DARIA
ANDREEA HOANTA – RM. VALCEA
18. CATERINA
CASABURI – BUCURESTI
19. MAYA
IOANA GHEORGHITA – GALATI
20. MARIA
DENISA GRECAN – BUCURESTI
21. ALEXANDRA
BANCILA – BRAN (BV)
22. MARIA
DIANA PETRACHE – BUCURESTI
23. MARIA
ALESIA VASILACHE – BARLAD
24. MARIA
RADUCANU – BUCURESTI
25. ALEXANDRA
MARICUTA – DR. TURNU SEVERIN
26. ANDRA MARIA
GHITA – PITESTI
GRUPA 9 – 10 ANI
1.
NICOLA MIHAELA VARGA - ROMAN
2.
IUSTINA MIHAELA DINCA - PITESTI
3.
ANA MARIA PIRVU - BUZAU
4.
ALEXANDRA CIOBOTARU - TULCEA
5.
MADALINA MIHALCEA - PITESTI
6.
ALEXANDRA IOANA LACATOS – CLUJ NAPOCA
7.
EDUARD FLORENTIN STOICA - PLOIESTI
8.
ALEXANDRA MARIA SIMON - PITESTI
9.
MELANIA PARTAC - ROMAN
10. MUDY
MAREI - BUCURESTI
11. EMMA
URBAN - BACAU
12. ALEXANDRA
OPREA - BUZAU
13. SOFIA
DAMIAN - ROMAN
14. DIANA
ELENA DAMIAN - CONSTANTA
15. MELANIA
ANTAL - BRASOV
16. ALEXIA
IOANA BLANARIU - ROMAN
17. ADINA
NICULAE - BUCURESTI
18. KARLA
BALASOIU - PLOIESTI
19. MARIO
NICULESCU – TG. JIU
20. GIULIA
TABARA - GIURGIU
21. DARIA
ALEXIA CALIMAN - ROMAN
22. CARLA
MARIA ISACHE FALUB - BUCURESTI
23. GEORGIANA
ALEXANDRA PISLARU - ROMAN
24. ANA
GHIRAN - GALATI
25. ILINCA
DINU – BUCURESTI
26. KARINA
ANDREEA PIPERNEA – BUCURESTI
27. ANA
MARIA NATALI NICOLESCU – ONESTI
28. MARIA
ROLEA – BUCURESTI
29. DENIS
GIULIANO COSTEA – ZIZIN (BV)
30. ISABELA
LUTA – BUCURESTI
31. ANDREEA
DIANA ENUTA – GALATI
GRUPA 11 – 12 ANI
1.
MEDEEA PAULA BENCHEA - BACAU
2.
OANA MARIA VELEA - BUCURESTI
3.
SANDRA STANILA - BRASOV
4.
ANDREI NEGOITA - SLOBOZIA
5.
ALEXANDRA STOICA - BUCURESTI
6.
ECATERINA IOANA PRUNCU – DR. TURNU SEVERIN
7.
LORENA NICOLA ENACHE - GALATI
8.
THEODOR OCTAVIAN ANDREI - BUCURESTI
9.
CRISTINA FRATILA – AMARA (IL)
10. IOANA
BULGARU - GALATI
11. NORA
FILIPOIU – SLOBOZIA
12. SONIA
CHIRIAC - GALATI
13. ANDA
IOANA ARSINTIOAIA - BUCURESTI
14. ANDREI
ROSZ – CODLEA (BV)
15. DARIA
ALEXANDRA DINA - BUCURESTI
16. MIRUNA
ANDREEA IANCU - FOCSANI
17. DENISA
DAVIDESCU - BUCURESTI
18. DELIA
MIHAELA MALINICI - TULCEA
19. MARIA
JUGANARU - PITESTI
20. SOFIA
SANZIANA IVAN - BUCURESTI
21. BIANCA
ALEXANDRA BURGHELEA - ROMAN
22. DAN
IOAN BULTOC - BUCURESTI
23. ROXANA
GHIUZAN - ROMAN
24. LUIGI
MIHALCEA - PITESTI
25. ELENA
FRANCESCA NICOLESCU – ONESTI
26. CLAUDIA
VIZITIU – BUCURESTI
27. BIANCA
STOIAN – BUCURESTI
GRUPA 13 – 15+ ANI
1.
ALBERTA LORELAI MOSNEGUTU - TARGOVISTE
2.
MAGDALENA GABRIELA UDREA - ROMAN
3.
MARIA MADALINA SANDULESCU – DR. TURNU SEVERIN
4.
VALENTINA SORINA ILIE - GALATI
5.
ELENA GEORGIANA BACIU – CURTEA DE ARGES
6.
ANA STANCIULESCU – MAGURELE (IF)
7.
MARIA POSARLIE - BUCURESTI
8.
ANTONIO EDUARD DAN – DR. TURNU SEVERIN
9.
DARIA YASMINE OPREA - BUCURESTI
10. ANA
MARIA EMILIA ENE - BUCURESTI
11. ANA
MARIA ISABELA TUDOR - BUCURESTI
12. ANA
SUCEU - ROMAN
13. ANDREEA
MICU - BUCURESTI
14. DANIELA
CRISTINA HIRJANU – BUCURESTI
15. IOANA
MARIA ILINCESCU – BUCURESTI
IN MEMORIAM – PIESE
ROMANESTI
1.
BIANCA ANDREEA HANU - BUCURESTI
2.
ALEXANDRA STOICA - BUCURESTI
3.
IUSTINA MARIA OPREA - PITESTI
4.
ALEXANDRA IOANA LACATOS – CLUJ NAPOCA
5.
THEODOR OCTAVIAN ANDREI - BUCURESTI
6.
ALEXANDRA MARIA SIMON - PITESTI
7.
OANA MARIA VELEA - BUCURESTI
8.
ELENA GHERGHE - BUZAU
9.
DARIA ALEXANDRA DINA - BUCURESTI
10. ANDRADA
MANEA - BUZAU
11. ECATERINA
IOANA PRUNCU – DR. TURNU SEVERIN
12. IUSTINA
MIHAELA DINCA - PITESTI
13. MARIA
ALEXANDRA KLEIN - BUCURESTI
14. ELENA
GEORGIANA BACIU – CURTEA DE ARGES
15. ANDA
IOANA ARSINTIOAIA - BUCURESTI
16. MARIO
NICULESCU – TG. JIU
17. MARA
ADRIANA IONESCU - BUCURESTI
18. RARES
ANDREI IOAN - BUZAU
19. MARIA
MADALINA SANDULESCU – DR. TURNU SEVERIN
20. MARIA
ALESIA VASILACHE – BARLAD
21. IOANA MARIA
ILINCESCU - BUCURESTI
IN MEMORIAM – PIESE INTERNATIONALE
1.
THEODOR OCTAVIAN ANDREI - BUCURESTI
2.
ALBERTA LORELAI MOSNEGUTU - TARGOVISTE
3.
ILEANA PAULA BOTH - PLOIESTI
4.
DIANA ELENA DAMIAN - CONSTANTA
5.
MARIO ANDREI ROSCA – DR. TURNU SEVERIN
6.
MARIA ANASTASIA SOLOMIE - ARAD
7.
BRANDUSA THEA DINA - BUCURESTI
8.
ANDREI ROSZ – CODLEA (BV)
9.
DELIA MIHAELA MALINICI - TULCEA
10. LUIGI
MIHALCEA - PITESTI
11. DENIS
GIULIANO COSTEA – ZIZIN (BV)
12. ROXANA
GHIUZAN - ROMAN
13. VLAD
DEMETRIUS MUSTA – VOLUNTARI (IF)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu