EDITIA A V-A, 14 IUNIE 2014, RM. VALCEA
TROFEUL
FESTIVALULUI ,,UN TALENT INNASCUT’’ SI SUMA DE 1000 LEI
IVASCU IONUT EDUARD – Mioveni
CATEGORIA 5-7 ANI
TROFEUL
CATEGORIEI SI SUMA DE 500 LEI
PETRICA MARIA ALEXANDRA - Rm. Valcea
LOCUL I:
ALDEA ALEXIA - Rm.
Valcea
OPREA ISABELA - Rm. Valcea
GRUP ,,PRIETENII’ - Rm. Valcea
LOCUL II:
MUSCALU ILARY MARIA – Rm. Valcea
ALBULESCU SYBILLA – Rm. Valcea
BUTUSINA BIANCA MARIA– Rm. Valcea
BECSENESCU STROESCU BIANCA GABRIELA MARIA - Rm. Valcea
CIUCA ANASTASIA - Rm. Valcea
BERCEA MARIA - Rm. Valcea
GHERMAN LORENA - Rm. Valcea
FELOIU VALENTINA IDAYRA - Rm. Valcea
GRUP ,,PRICHINDEII’’ - Rm. Valcea
GRUP ,,PITICOT’’ - Rm. Valcea
27.GRUP ,,DING DANG DUNG’’ - Rm. Valcea
LOCUL III:
HOANTA DARIA – Rm. Valcea
ZAMFIR ALEXANDRU –
Rm. Valcea
MARIN DENISA-ANNE
– Brasov
OBOGEANU DANIEL -
Rm. Valcea
POPESCU OANA - Rm. Valcea
RADOI ANA MARIA - Rm.
Valcea
ROSCA MARIO ANDREI -
Dr. Tr. Severin
GRUP ,,PLANETINO’’ - Rm. Valcea
GRUP ,,JUCAUSII’’ - Rm. Valcea
MENTIUNI:
PETRE NADIRA MIHAELA – Rm. Valcea
NITA MARIA CRISTIANA
- Rm. Valcea
BADEA RENATA - Rm. Valcea
TOMULESCU JULIA - Rm. Valcea
PATRU RARES - Rm. Valcea
GRUP ,,HAPPY KIDS’’ - Rm. Valcea
MAGUREANU MARIA - Slatina
CATEGORIA 8-9 ANI
TROFEUL
CATEGORIEI SI SUMA DE 500 LEI :
BADEA MARYELLEN –
Craiova
LOCUL I :
PROTEASA DELIA - Rm. Valcea
TALMACIU OANA - Rm. Valcea
ISOPESCU ANA –
Bucuresti
POPESCU LUANA LAVINIA – Tg. Jiu
LOCUL II :
AOLARTI ANDREEA
ALEXANDRA – Craiova
UDUBASA GRATIELA
– Rm. Valcea
LOCUL III:
ZAHARIA ALEXANDRA
STEFANIA –Rm. Valcea
COPACEL ANDREEA - Rm.Valcea
MENTIUNI :
MUSCALU ELIA -
Rm. Valcea
SERBANESCU RAZVAN
VICTOR - Rm. Valceaa
BONDOC RALUCA
GABRIELA – Rm. Valcea
DICU RALUCA – Rm.
Valcea
GRUP VOCAL MARZOI
NICOLETA&MARZOI MARINELA
CATEGORIA 10-12
ANI
TROFEUL
CATEGORIEI SI SUMA DE 500 LEI :
DUTA BEATRICE –
Rm. Valcea
LOCUL I :
BUCUROIU DELIA –
Rm. Valcea
POPA ROBERTA –
Rm. Valcea
TARCA ANCUTA –
Rm. Valcea
SITOIU TEODORA –
Rm. Valcea
BATOANCA CARLA –
Vulcan
TURBATU MIHAI –
Tg. Jiu
LOCUL II :
CRUCERU EMILIA –
Petrila
MITARU IOANA
TEODORA – Rm. Valcea
LOCUL III :
FRIGURA ALEXANDRA
ELENA – Horezu
VOINEA GIULIA
ANA-MARIA – Bucuresti
SERBANESCU IULIA TEODORA – Rm. Valcea
ILIE PETRUTA
ANDRADA – Costesti-Valcea
UDREA SARA ELENA – Rm. Valcea
SIMA-CRETU FLORINA-MARIA – Dr. Tr. Severin
STEFANESCU ANDREEA ANISIA – Rm. Valcea
STEFAN DANIELA MARIA – Rm. Valcea
MENTIUNI:
NICOLESCU SANDA –
Rm. Valcea
NICULESCU MIRUNA
– Tg. Jiu
MIRZOI NICOLETA –
Rm. Valcea
DAN ANTONIO EDUARD – Dr.Tr. Severin
ARTEAN ALEXIA –
Deva
ANDREIAS MARIA –
Deva
CATEGORIA DE 13-15 ANI
TROFEUL
CATEGORIEI SI SUMA DE 500 LEI
DINCA OANA LARISA
– Rm. Valcea
LOCUL I :
BALTATU ANDREEA –
Vaideeni – Valcea
BOLOVAN ELVIRA –
Tg. Jiu
COLTA STEFANIA – Rm. Valcea
LOCUL II:
PERPELEA DENISA
MARIA – Slatina
DRUGULETE MARIA
ALEXANDRA – Rm. Valcea
MENTIUNI:
SOMODI ALINA
MARIA – Bucuresti
CATEGORIA 16-19 ANI
TROFEUL
CATEGORIEI SI SUMA DE 500 LEI
ANDREI ELENA
MIRABELA – Rm. Valcea
LOCUL I :
TATU MADALINA –
Rm. Valcea
GRUP VOCAL
SOLOMON GRATIELA&ILIE TEODORA
LOCUL II :
PATRASCU ANA
MARIA – Rm. Valcea
LOCUL III :
BITU ANA MARIA –
Rm. Valcea
GRUP VOCAL
TOMESCU LIGIA MADALINA&STEFAN MARA – Rm. Valcea
MENTIUNI :
OPREA GABRIELA – Rm. Valcea
BRENCIU MADALINA – Sirineasa - Valcea
ILINA MARIA ALEXANDRA – IancuJianu – Olt
CONSTANTIN FLORENTINA ALINA – Bucuresti
ORGANIZATORII LE
MULTUMESC TUTUROR CONCURENTILOR CARE AU PARTICIPAT LA ACEST FESTIVAL.
PREMIANTII DE PE PODIUM,DIN RM.VALCEA!!!!!!! VA PROPUN,CA ANUL VIITOR SA NU MAI FACETI PUBLIC FESTIVALUL IN TARA CI DOAR IN JUDET!
RăspundețiȘtergerePROFESORII IN JURIU,ELEVII LOR PREMIANTI!!!!!!!!!!! :))))))))))
Copilul meu a fost pe podium si nu a avut profesor in juriu.
RăspundețiȘtergere