Coordonator - prof. Anamaria Gal
Concurs
National de Interpretare Vocala si Dans
“Floare
de Lotus” editia a III-a, Oradea 2014
Clasamentul la Secţiunea Muzică Populară 2014
Marele
Premiu
Popa
Bianca – Palatul Copiilor si Elevilor Oradea
Categoria
4-6 ani
Locul
I
-
Paruş
Ştefan – Clubul Copiilor Marghita
-
Miclaus
Maria – Clubul Copiilor Salonta
Locul
II
-
Ciuciu
Denisa - Palatul Copiilor Oradea
-
Cseke
Maria – Clubul Copiilor Marghita
Locul
III
-
Popovici
Annemarie – Palatul Copiilor Oradea
-
Tarcaet
Carina – Palatul Copiilor Oradea
Categoria
7-9 ani
Locul
I
- Chirica
Iuliana - Liceul Tehnologic ‘’Mihai
Eminescu’’ - Dumbraveni , jud. Suceava
Berdie
Oana - Palatul Copiilor Oradea
- Negrutiu
Dragos – Palatul Copiilor Oradea
Locul II
-
Blaga
Octavian - Palatul Copiilor Oradea
-
Cigmaian
Miruna Ionela – Colegiul National “M. Eminescu” Petrosani
-
Madalina
Anuta – Palatul Copiilor Targu- Jiu
-
Parus
Anastasia – Clubul Copiilor Marghita
Mentiune
-
Petcu
Andreea – Clubul Copiilor Salonta
-
Jurcut
Nicoara Casiana – Clubul Copiilor Marghita
-
Sîrb
Anamaria – Clubul Copiilor Salonta
Categoria 10-12 ani
Locul
I
-
Lupu
Morosanu Roxana – Palatul Copiilor Suceava
-
Mihai
Stefan – Palatul Copiilor Targu-Jiu
-
Consteantea
Daciana Laura – Sc. Gen. Gimnaziala “Avram Iancu” Campia Turzii
-
Dudas
Ionut – Sc. De Arta “Gh. Chivu” Sighetu Marmatiei
Locul
II
-
Maxian
Raul – Palatul Copiilor Zalau
-
Suciu
Romina – Palatul Copiilor Oradea
-
Moraru
Alexia – Clubul Copiilor Salonta
Locul
III
-
Bodiu
Dalia – Clubul Copiilor Salonta
-
Cristea
Stefania – Clubul Copiilor Marghita
-
Sabau
Georgiana – Palatul Copiilor Oradea
Mentiune
-
Agarbicean
Ioana – Palatul Copiilor Sibiu
Categoria
13-15 ani
Locul
I
-
Steclatu
Andreia – Palatul Copiilor Suceava
-
Polacek
Yasmine – Palatul Copiilor Targu-Jiu
Locul
III
-
Tulea
Diana – Palatul Copiilor Oradea
Mentiune
-
Bledea
Cristina - Sc. De Arta “Gh. Chivu” Sighetu Marmatiei
-
Goloman
Crina – Sc. Ginmnaziala “ Vasile Lucaciu”Sisesti, Baia Mare
Categoria
16-18 ani
Locul
I
-
Stanga
Roxana – Palatul Copiilor Targu-Jiu
-
Botoni
Diana – Palatul Copiilor Miercurea Ciuc – filiala Balan
Locul
III
-
Madon
Sorina Iuliana – Casa de Cultura a Studentilor Petrosani
Mentiune
-
Demean
Livia - Sc. De Arta “Gh. Chivu” Sighetu Marmatiei
-
Reszler
Liliana – Liceul de Arte Baia Mare
-
Stan
Bianca - Sc. De Arta “Gh. Chivu” Sighetu Marmatiei
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu